Кінця світу не буде

Написано 13 Серпня 2012 року | Прокоментуй!

Сьогодні раптово вирішив зробити генеральне миття своєї клави. Почалося з того, що я помітив волосинку, яка виглядала з-під клавіші “1”. Відколупав її ножицями, потім сусідню, потім ще одну і пішло поїхало… Це був перший раз за два роки експлуатації.

Зняв усі клавіші, набрав у раковину води, насипав порошку, закинув туди клавіші. На балконі щіточкою вичистив днище. Зрозумів, що це не дуже допомогло. Пішов у ванну і почав його мити з милом. Потім протер губкою, яка вбирає вологу. Повитягав клавіші, промив водою. Скинув у рушник і гарненько їх повитирав. Повставляв назад. На весь процес було потрачено приблизно півтори години.

Деякі клавіші почали працювати тугіше, адже змазка, яка була на їх зворотній стороні змилася. Проте це не біда, адже я все одно тарабаню по них доволі сильно. До плюсів також можна віднести те, що тепер і клава, і мої руки пахнуть пральним порошком :)

Тож кінця світу не буде… Принаймі я на це сподіваюся, оскільки сьогодні я добровільно знищив свій стратегічний запас на “чорний день” :)

UPD 15.08.2012: Напевно доведеться міняти клаву! Через декілька годин після купання у неї відмовили деякі клавіші, серед яких найбільшої ваги має F5. Отак! Хотів як краще, а вийшло як завжди :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Метадані