Чотири причини не мати справу із ProCredit Bank

Написано 16 Січня 2016 року | Прокоментуй!

Декілька днів назад у мене закінчився термін дії депозитного договору. Прийшло повідомлення. Був трохи зайнятий, тому не мав часу зайти в інтернет-банкінг, щоб переукласти договір. Зайшов сьогодні. Сюрприз: мінімальна сума депозиту – 50,000 гривень. “Ну ок. Може це тільки в інтернет-банкінгу. Піду у відділення, спробую там. Не може ж бути такий великий поріг. Завжди було $100, або 1000 грн” – подумав собі.

Прийшов у відділення. Довелося декілька хвилин зачекати.

1. Перше, що мені не сподобалося – надто яскраве освітлення. У поєднанні з білим інтер’єром воно реально сліпило. Дивитися прямо було некомфортно, не кажучи вже про те, щоб поглянути вгору.

2. Коли один із менеджерів звільнився, я підійшов, привітався і сів у крісло – нуль реакції! На перше слово у відповідь довелося чекати приблизно дві хвилини. Весь цей час вона щось клацала на клаві, кудись телефонувала й абсолютно не звертала на мене увагу.

3. Нарешті я пояснюю причину свого візиту, і знову сюрприз: мінімальна сума вкладу всюди однакова. “Ви можете докласти до мінімальної суми” – сказала вона мені. Моя сума була значно меншою від мінімальної, тому я відмовився. Навіщо цей поріг? Вони вирішили працювати лише із середнім класом? Чи у них так багато бабла, що вони не мають куди його дівати і вирішили відсіяти частину потенційних клієнтів?

4. Й останнє, що мене взагалі “вбило”. Майже одночасно зі мною за сусідній стіл сів дідусь, він прийшов у банк із ціпком. Видно було, що ходьба – не те, що приносить йому радість. Коротко його історія звучала так: я приходив до вас раніше, щоб перевести свою пенсію в інший банк. У тому банку мою пенсію не отримали, сказали, що вона у вас. Відповідь: так, вона прийшла на ваш рахунок, але оскільки ви вже написали заяву на закриття рахунку, то одержати пенсію ви зможете з комісією. З комісією? Так, комісія 30 грн. І вам потрібно зачекати 30-40 хв. Зачекати, чому? Ми повинні подати заявку на проведення операції і отримати підтвердження. Якщо не хочете чекати, ви можете піти і повернутися через 40 хвилин! Прийти пізніше? Так. А я можу прийти наступного дня? Можете, але тоді ми знову будемо подавати заявку і ви будете чекати 30-40 хвилин. Я прослухав яке рішення він прийняв, але незабаром він встав і пішов геть. Посередині кімнати він ледь тихо промовив: до-о-обре (з таким довгим “о”). Мабуть, виховання не дозволило йому вжити міцніше слівце.

Курва, а потім ці срані банки плачуться, що населення забирає гроші і тримає їх вдома. Дайте мені хоча би одну причину (окрім високих процентів на депозити) повернути свої гроші у цей банк?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *