Про час

Написано 09 Серпня 2012 року | 2 коментарі

Одвічна проблема сучасної людини – нестача часу… Відчуваю це на собі останні кілька років, цього року особливо. Справи, які планував закінчити до середини літа, спочатку відклав до кінця літа, однак вони вже півтори місяці не рухаються, тож доведеться їх знову відкладати. На цей час певно треба буде “брати з запасом” і планувати на кінець осені.

Кількість проектів, у яких я задіяний, не є астрономічною. Проте мені все одно постійно не вистрачає часу. У чому причина? Погане планування? Переоцінюю свої фізичні і психологічні можливості? Так, психологічні також, бо ж відомо, що від роботи можна втомитися як фізично, так і емоційно. А може недостатньо концентруюся і тому мій ККД нижчий, аніж би міг бути? Питань як завжди більше аніж відповідей.

Коментарі

  • Може бути емоційна втома. Оновлення організму необхідними енергетичними ресурсами повільніше, ніж їх витрати щодня. Висновок :) виїхати кудись далеко, змінити обстановку на 2-3 тижні, забути про все, відключитись психологічно, відлежатись, відіспатись, від’їстись :)

    Ще відомо, що найефективніше людина висипається в період 22 – 01 години доби. Можна спробувати скорегувати свій режим дня, старатися лягати спати до 22 години. А от працювати вставати раніше, 7-8 година, коли організм найактивніший і відпочивший.

    І ще, малорухливий спосіб життя веде до того, що людина рано чи пізно слабне: важко прокидатись, важко ходити, лінь, голова важка.
    Ноги весь час в кріслі – порушується підйом крові вверх по венах. Мало багато ходити чи робити фізкультуру, адже достатньо 3-4 години посидіти нерухомо – і процедура від здоров’я на сьогодні! зроблена. Ще завтра, післязавтра і так пару років… і ми “одужаєм”. До порівняння – інгаляція від кашлю робиться 20 хв тричі вдень. Кашель минає за 2-макс3 тижні :)

    Рух – це життя. Дбай про себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Метадані